Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Aplinkos inžinerijos fakultetas VGTU Karjeros dienos 2017

VGTU Karjeros dienos 2017

2017-03-16 10:00 val.
Saulėtekio al. 11
karjerosdienos@vgtu.lt

VGTU Karjeros dienos – tai didžiausias kasmetinis universiteto renginys, vykstantis pavasarį. Visą kovo mėnesį Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamas renginys suburia VGTU studentus, absolventus ir verslo įmones.
 
Karjeros dienose dvi pagrindinės tikslinės grupės yra VGTU studentai ir verslo organizacijos, kurios turi galimybę užmegzti tiesioginį kontaktą su perspektyviais jaunais specialistais. O studentams Karjeros dienos suteikia progą susitikti su verslo atstovais, susipažinti su įmonėmis, sužinoti apie darbo ir praktikos vietas, specialias programas. Tuo pačiu, tai galimybė VGTU bendruomenės nariams susitikti su įmonių atstovais, užmegzti ryšius, aptarti bendradarbiavimo klausimus ir perspektyvas. Tikslinei Karjeros dienų auditorijai sukuriama speciali aplinka, kurioje išryškėja bendri interesai. VGTU Karjeros dienos pasižymi veiklų įvairove į kurias įsitraukia įvairių sričių verslo įmonės: inžinerinės, statybų, transporto, informacinių technologijų, konstrukcijų, draudimo ir bankinių paslaugų ir kt.
 
Verslo organizacijas, susidomėjusias dalyvavimu didžiausioje universiteto karjeros kontaktų mugėje Vilniuje prašome rašyti el. paštu:
 
 
Projekto koordinatorė: Miglė Bisigirskytė
Integracijos ir karjeros direkcija
Tel. pasiteiravimui: (8 5) 274 4928
    • Puslapio administratoriai:
    • Egita Lapinskaitė
    • Laura Ladietaitė
    • Justė Kareivaitė