Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

EGZAMINŲ LAIKYMAS KOMISIJOJE

2017 m. vasario mėn. 13-24 d. vyks egzaminų laikymas komisijose (mokamas) visų studijų formų ir pakopų studentams. Laikyti egzaminus galima tik gavus dekano leidimą.  Dėl leidimo reikia kreiptis į dekanatą. 
 
Perlaikymui būtina užsiregistruoti katedroje.

PIRMAS PAKARTOTINIS EGZAMINŲ LAIKYMAS

2017 m. sausio mėn. 30 d. - vasario mėn. 10 d. vyks pakartotinis egzaminų laikymas (nemokamas) visų studijų formų ir pakopų studentams.
 
Perlaikymui būtina užsiregistruoti katedroje.

Pratęsta registracija į alternatyviai pasirenkamus studijų dalykus ateinantiems mokslo metams

Studentams, kuriems ateinantiems mokslo metams (tiek rudens, tiek pavasario semestruose) yra numatyti alternatyviai pasirenkami ("Pasirinkti vieną") studijų dalykai, iki vasario 28 d.  pratęsta registracija į juos. Registruokitės su savo asmens duomenimis, prisijungę prie mano.vgtu.lt.
 
Fakultetas turi teisę nuspręsti perkelti studentus iš mažiau pasirinkusiųjų studijų dalyką į daugiau pasirinkusiųjų studijų dalyką tam, kad susidarytų pilna grupė.
 
Neužsiregistravus šis dalykas tampa akademine skola.
 
Baigiamųjų darbų ir Praktikų rinktis nereikia.

Visitings days for International students

VISITING-DAYS
 
Vice-Dean for Research and International
Relations in the Environmental Engineering Faculty VGTU,
2503 room, Assoc Prof Dr Rasa Vaiškūnaitė
Tuesdays from 13:00 to 15:00
 
 
Manager of Environmental Engineering Faculty
2503 room, Loreta Kačinskytė
Mondays, Wednesdays
Tuesdays, Thursdays from 12:00 to 16:30
Fridays from 8:00 to 13:30

Studentų dėmesiui!!!

Vokietijos telekomunikacijų  kompanija Deutche Telekom  kartu su tarptautinių praktikų organizatoriumi Entrypark skelbia kvietimą VISŲ STUDIJŲ DALYKŲ studentams dalyvauti didžiausiame karjeros nuotykyje – aklame pasimatyme su praktikos vadovu (o gal ir potencialiu darbdaviu?)!
 
Ką daryti?
 
Pasiruošti švytintį CV (konsultuoja VGTU Karjeros centras), apsilankyti www.blindapplying.com, pasiskaityti apie sąlygas ir užsiregistruoti. Organizatoriai patikslins terminą, tačiau planuojama paraiškų priėmimo pabaigos data bus spalio-lapkričio mėn.  Jei tau pasiseks, 2016 m. vasarą praktiką galėsi atlikti vienoje iš lyderiaujančių pasaulio kompanijų bet kuriame pasaulio krašte. Jei praktika bus Europoje, papildomai galėsi kreiptis dėl Erasmus+ stipendijos praktikai (URD, CR 517 k).
 
Galbūt tai bus mažas žingsnis didelės karjeros link?