Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Aplinkos inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Sužinokite apie galimybes: tarptautinio konkurso „TRAVISIONS 2018“ pristatymas

Sužinokite apie galimybes: tarptautinio konkurso „TRAVISIONS 2018“ pristatymas

2017-05-31
Sužinokite apie galimybes: tarptautinio konkurso „TRAVISIONS 2018“ pristatymas
Birželio 1 d. 13.30 val. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Aplinkos inžinerijos fakulteto 07 auditorijoje vyks jaunųjų ir patyrusių transporto sektoriaus mokslininkų Europos Sąjungos (ES) finansuojamo tarptautinio konkurso „TRAVISIONS 2018“ pristatymas. Konkurso tematika apima kelių, geležinkelių, jūrų ir tarprūšinio transporto infrastruktūrą, transporto priemones, aplinkosaugą, logistiką, išmaniąsias technologijas ir t.t.
 
Į jaunųjų mokslininkų konkursą iki birželio 30 d. savo mokslinius darbus gali pateikti bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studentai. Patyrusių mokslininkų konkurse gali dalyvauti mokslininkai, dalyvaujantys ar dalyvavę ES finansuotuose tarptautiniuose mokslo tiriamuosiuose projektuose.
 
Konkurso laimėtojai bus paskelbti didžiausioje Europos transporto sektoriaus tyrimų konferencijoje „Transport Research Arena 2018“, vyksiančioje Vienoje. Konkurso laimėtojai bus apdovanoti didelėmis piniginėmis premijomis.
 
Paties konkurso ir jo sąlygų pristatyti birželio 1 d. į VGTU atvyks vienos iš konkursą koordinuojančių organizacijų „WEGEMT“ vykdantysis sekretorius George Smyrnakis.
Kviečiame aktyviai dalyvauti Aplinkos inžinerijos ir Transporto inžinerijos fakultetų 1-osios, 2-osios, 3-osios studijų pakopų studentus bei patyrusius mokslininkus.
 
Daugiau informacijos apie konkursą: http://www.travisions.eu/
    • Puslapio administratoriai:
    • Kristina Bazienė
    • Egita Lapinskaitė
    • Laura Ladietaitė
    • Justė Kareivaitė