Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Aplinkos inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Šiemet baigi studijas? Registruokis dalyvauti projekte „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2017”

Šiemet baigi studijas? Registruokis dalyvauti projekte „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2017”

2017-04-21
Šiemet baigi studijas? Registruokis dalyvauti projekte „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2017”
Tradiciškai šį pavasarį absolventus pasitinka naujas projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ sezonas. Dėmesį turėtų atkreipti būsimieji bakalaurai ir magistrai, šiemet baigiantys studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU).
 
Projekto tikslas yra išrinkti pačius gabiausius ir talentingiausius 2017-tųjų metų bakalauro ir magistrantūros studijų absolventus. Bus atrinkti 100-tas absolventų, proporcingai iš visų fakultetų, kurie studijų metais pasižymėjo ryškiais pasiekimais tiek akademinėje, tiek visuomeninėje veikloje. Nuo kovo 30 d. prasidėjo pirmasis projekto etapas – paskutinio kurso studentų registracija, kuri tęsis iki gegužės 1 d. Registruotis galima internetu, užpildant registracijos anketą.
 
Gegužės mėnesį, padedant fakultetams, vyks užsiregistravusiųjų absolventų atranka, kurios metu įvertinus kandidatus iš visų VGTU fakultetų bei Antano Gustaičio aviacijos instituto bus išrinkti projekto laureatai.
 
Kodėl šiemet verta registruotis registruotis?
 • Gausi sertifikatą, patvirtinantį tapimą laureatu;
 • Dalyvausi asmeninio tobulėjimo mokymuose ir ugdysi kompetencijas;
 • Būsi pristatytas geriausioms verslo organizacijoms, tapsi labiau matomas;
 • Dalyvausi kontaktų vakarienėje (networking dinner) su verslo organizacijų atstovais;
 • Turėsi išskirtinį CV ir profesionalią asmeninę VGTU fotografo nuotrauką;
 • Sulauksi pripažinimo ir įgysi konkurencinį pranašumą tarp įmonės darbuotojų arba darbo rinkoje.
Birželio mėnesį pasirodys elektroninis leidinys su 100 ryškiausių absolventų ir vyks kontaktų vakarienė (networking dinner), kurios dalyviai – įmonių atstovai ir absolventai, jie susitiks aptarti bendradarbiavimo bei karjeros galimybių. Networking dinner – tai užsienio šalyse populiari verslo ir absolventų ryšio užmezgimo forma, kurios metu dalyviai turės unikalią progą susipažinti, užmegzti „gyvą“ kontaktą bei parodyti save. Perspektyviausių absolventų taip pat lauks nemokami asmeninio tobulėjimo mokymai, pagalba rengiant CV ir profesionali asmeninė nuotrauka.  
 
Džiugu, kad kasmet projektas sulaukia vis didesnio dėmesio iš verslo įmonių, kurios tikisi susipažinti ir užmegzti ryšius su VGTU talentais. Šiemet projekto rėmėjais tapo KG Constructions, DHL Lietuva, Statybų lyga, Pixelmator Team, Capital Reality, Teisingi energetikos sprendimai ir kitos.
 
Projekte gali dalyvauti ir 2017 m. sausio mėn. magistrantūros studijas VGTU baigusieji absolventai. Plačiau apie projektą skaitykite čia.
  • Puslapio administratoriai:
  • Kristina Bazienė
  • Egita Lapinskaitė
  • Laura Ladietaitė
  • Justė Kareivaitė