Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Aplinkos inžinerijos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Nauja bendradarbiavimo sutartis: daugiau galimybių VGTU studentams

Nauja bendradarbiavimo sutartis: daugiau galimybių VGTU studentams

2018-01-26
Nauja bendradarbiavimo sutartis: daugiau galimybių VGTU studentams
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) siekia bendradarbiauti su didžiausiomis ir perspektyviausiomis įmonėmis siekiant studentams ir mokslininkams atverti kuo daugiau galimybių. Dėl to šiandien pasirašyta universiteto sutartis su AB „Lietuvos geležinkeliai“ bei įmonėmis UAB „Geležinkelio tiesimo centras“ bei UAB „ Vilniaus lokomotyvų remonto depas“.

Taip pat su „Lietuvos geležinkeliais“, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija bei Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla VGTU pasirašė ketinimų protokolą, pagal kurį universitetas įsitrauks į kartu su partneriais įgyvendinamą bendrovės Informacinių technologijų centro „Talentų ugdymo ir pritraukimo“ programą, kuri skirta pritraukti dirbti gabius informacinių technologijų talentus, sukurti juos motyvuojančias darbo sąlygas ir užtikrinti nuolatinį darbuotojų tobulėjimą IT srityje.

„VGTU ruošia geležinkelių transporto ir geležinkelio kelių specialistus, todėl mums labai svarbu glaudžiai bendradarbiauti su „Lietuvos geležinkelių“ įmonėmis, keistis žiniomis, patirtimi ir naujovėmis. Universiteto sutartis su įmonių grupe atveria naujas galimybes ne tik VGTU transporto srities, bet ir IT bei kitų sričių specialybių studentams. Tikimės, kad prisidėdami prie IT talentų pritraukimo programos padėsime ugdyti konkurencingas asmenybes, kurios supranta bei domisi naujausiomis informacinėmis technologijomis, geba integruotis į darbo rinką ir būti konkurencingos“, – sakė VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas.


„Jei norime suburti aukščiausias kompetencijas turinčią komandą, talentų medžioklėje turime būti sumanesni ir greitesni už kitus. Akivaizdu, kad šiandien nebepakanka tiesiog dairytis darbo rinkoje. Tobulėti norintiems jauniems žmonėms galime padėti įgyti reikiamų žinių, kurios padės šiems žmonės susirasti lūkesčius atitinkančią darbo vietą čia, Lietuvoje“, - sako „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.

VGTU ir „Lietuvos geležinkelių“ įmonių grupės atstovai parašais užtvirtino susitarimus dėl bendradarbiavimo rengiant specialistus, tobulinant studijų programas, įsitraukiant į studijų procesą, priimat studentus atlikti praktiką, siūlant tyrimų ir baigiamųjų darbų temas. Abi šalys susitarė skirti didelį dėmesį moksliniams tyrimams, specialistų kvalifikacijos kėlimui,  keistis informacija apie vykdomas veiklas, diegiamas pažangias technologijas, techninius sprendimus ir kt.


 
    • Puslapio administratoriai:
    • Kristina Bazienė
    • Egita Lapinskaitė
    • Laura Ladietaitė
    • Justė Kareivaitė