Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Aukštųjų mokyklų mugė 2017

2016-12-22
Aukštųjų mokyklų mugė 2017
2017 m. sausio 18 d. Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija (LAMA BPO) organizuoja „Lietuvos aukštųjų mokyklų mugę 2017“, kurioje Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) ir dar 35 šalies aukštosios mokyklos pristatys studijų programas, savo studijų specifiką ir naujoves, išskirtinumus.

„Lietuvos aukštųjų mokyklų mugė 2017“ vyks Kauno Žalgirio arenoje. Ją sudarys ne tik aukštųjų mokyklų stendai, bet bus pristatomos inovacijos, išradimai, o arenos amfiteatre vyks įvairių sričių profesionalų paskaitos ir diskusijos.

Mugės metu VGTU Biomechanikos katedros Medicininės, reabilitacinės ir kompensacinės technikos laboratorijos atstovai suteiks galimybę stendo lankytojams išbandyti raumenų stimuliatorių, daugiau sužinoti apie raumenų veiklą ir jų skleidžiamus signalus.

Taip pat VGTU Antano Gustaičio aviacijos institutas suteiks progą susipažinti su sparčiai besivystančia aviacijos sritimi – autonominiais orlaiviais ir jų sistemomis bei praktiškai pamokys virtualioje erdvėje valdyti daugiasraigtį orlaivį (droną).

Diskusijų amfiteatre savo įspūdžiais iš stažuotės NASA dalinsis VGTU studentė Julija Semenenko, kuri 10 savaičių stažavosi JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Ameso mokslinių tyrimų centre. Tai puikus pavyzdys, kad VGTU studentai įgyja puikias kompetencijas ir turi išties neribotas galimybes siekti aukštumų.

Moksleivių, jų tėvų, mokytojų ir visų besidominčių studijomis VGTU laukiame 2017 m. sausio 18 d. nuo 10 iki 17 val., Žalgirio arenoje prie VGTU stendo!

Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos internetiniame puslapyje LAMA BPO.