Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

2017-2018 Mokslo metų pradžia

APLINKOS INŽINERIJOS FAKULTETO I KURSO STUDENTŲ DĖMESIUI

2017-2018 MOKSLO METŲ PRADŽIA

Visi VGTU studentai kviečiami rinktis rugsėjo 1 d. 10.00 val. VGTU Saulėtekio centrinių rūmų kieme (Saulėtekio al. 11), kur vyks mokslo metų pradžios iškilmės ir pirmojo kurso studentų imatrikuliacija. Fakulteto studentai renkasi prie Aplinkos inžinerijos fakulteto vėliavos.

11 val. Aplinkos inžinerijos fakulteto pirmo kurso pirmosios ir antrosios pakopos studentai kviečiami rinktis 07 auditorijoje, kur vyks studentų susitikimas su fakulteto dekanu, prodekanais, katedrų vedėjais, grupių kuratoriais ir studentų atstovybės nariais.

Vėliau susitikimui su katedrų vedėjais ir grupių kuratoriais studentai renkasi atskirose auditorijose

Grupė
Auditorija
Kuruojanti katedra